about me.

8. července 2014 v 20:53 | Ela
Welcome to my blog! Vítejte na mém blogu! Je to už můj několikátý blog a já doufám, že vydrží déle než ty předešlé. Možná se zde objeví pár obratů a citátů v angličtině a francouzštině, protože tyhle dva jazyky prostě miluji!

A teď něco o mně. Je mi sedmnáct let. Ráda čtu, poslouchám hudbu, sleduji filmy či seriály, hraji na kytaru a klavír nebo píšu. Nově jsem našla zalíbení i v tanci, stepuji.
Mé oblíbené seriály: Doctor Who, Sherlock, Merlin, Orange is the New Black, American Horror Story, Fargo, Mad Men, Dexter.
Mé oblíbené filmy: Some Like It Hot, Cloud Atlas, The Green Mile, One Flew Over the Cuckoo's Nest, A Hard Day's Night, Back to the Future.
Mí oblíbení herci: Tom Hanks, Jack Lemon, Matt Smith, Rowan Atkinson, Benedict Cumberbatch, Mark Gatiss.
Mí oblíbení spisovatelé: Stephen King, Dan Brown, J. K. Rowling, Arthur Conan Doyle, Agatha Christie, E. A. Poe, J.D. Salinger, Stieg Larsson, William Shakespeare.
Mé oblíbené kapely: The Beatles, Green Day, Linkin Park, Nirvana, Pink Floyd, Simon & Garfunkel, Led Zeppelin, The Who, Coldplay, Radiohead, R.E.M., The Animals, Muse, Artic Monkeys, Queen, The Doors.
Mí oblíbení skladatelé: Ludwig van Beethoven, Antonín Dvořák, Leonard Bernstein, Antonio Vivaldi, Richard Wagner, George Gershwin, Bedřich Smetana, Hans Zimmer, Frédéric Chopin, Philip Glass, Ludovico Einaudi.

Myslím, že pomocí mých oblíbenců jste si o mně udělali obrázek a snad jsem vás hned ze začátku neodradila.
 


Komentáře

1 Barlie Barlie | Web | 8. července 2014 v 23:00 | Reagovat

Tak já ti přeju hodně štěstí, aby ti to vydrželo a hodně si psala, protože se na tvoje super články hodně těším! :)

2 Orida Orida | Web | 3. listopadu 2014 v 23:37 | Reagovat

Palec hore za angličtinu a dva hore za francúzštinu!

Neodradila si ma, niektoré veci máme z obľúbených spoločné, to je dobre, budem sa tešiť na články :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.