gerard way in prague.

30. ledna 2015 v 19:27 | Ela |  Music

Byli jste někdy na koncertě? Znéte ten ten pocit, když se mačkáte v davu lidí, je vám vedro, děsně vás bolí nohy, ale všechno se změní, když na se na pódiu objeví ona očekávaná hvězda? Pokud odověďmi na tyto dvě otázky je ano, jste šťastlivci. A mně se tuhle středu taky poštěstilo.

Minulý týden ve čtvrtek mi kamarádka asi čtyřikrát volala. Zrovna jsem byla v divadle (na úžasném představení Ujetá ruka od Martina McDonagha, pokud máte rádi černou komedii, vřele doporučuji!), a když přestavení skončila a já zapnula mobil, zavolala jsem jí. Ihned na mě vychrlila, jestli s ní příští středu nechci jí do Lucerny na koncert Gerarda Waye a já souhlasila, ikdyž jsem v té době ani pořádně nevěděla, kdo to je. Doma nešel internet, a tak jsem si ho ani nemohla vygooglit. Jediné, co jsem o něm věděla bylo, že je bývalým frontmanem kapely My Chemical Romance, což mi stačilo. My Chemical Romance jsou (byli) skvělí!
A tak jsem teda ve středu šla na koncert. Byla jsem pekelně unavená, protože jsme měli devět hodin a já pak ještě měla hodinu francouzštiny. Když jsme s kamarádkou přišly před Lucernu, byla tam spousta lidí, což nás zezačátku odrazovalo, ale naštěstí fronta postupovala rychleji než jsem čekala. Další čekání však na nás čekalo uvnitř. Asi hodinu jsme stály před pódiem než začala předkapela. Tou byla londýnská kapela Nothing But Thieves, byli dobří ale to nejlepší nás teprve čekalo. Po předkapele byla další pauza (naštěstí už výrazně kratší) a pak se konečně objevil Gerard. Celý koncert byl úžasný, dojemný a zkrátka dokonalý. Díky mé (a především kamarádčině) malé výšce jsme se dokonce dostaly i poměrně dopředu. Nečekalajsem, že tolik lidí bude tak ochotných a pustí menší před sebe.
Když koncert skončil, byla jsem naprosto vyčerpaná, ale zato plná nadšení. Domů jsem dorazila okolo půl jedné a krátce na to šla spát. Spala jsem jen asi tři a půl hodiny, protože mě druhý (vlastně už ten samý) den čekal školní filmový festival a to jsem si nemohla nechat ujít!

A co vy byli jste někdy v poslední době na koncertu nebo plánujete jít?
 


Komentáře

1 Barlie Barlie | Web | 30. ledna 2015 v 21:24 | Reagovat

Jsem ráda, že konečně píšeš a já čtu tvoje úžasný články!
Aaah ten koncert byl nezapomenutelnej byl prostě super :))) Gerard!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.